هوالحق

باسلام

اگر کسی کامنت (م-عروج) را در مورد مطلب قبلی نخوانده خواهش می کنم و تمنا دارم ابتدا آن را بخوانید ولی حالا جواب ایشون:

دقت کنید هیچ گناهی برای این دوستان نیست بلکه اینان می خواستند با دیگران فرق داشته باشند بلکه تمام نور باشنداگر شما در منبع نور قرار بگیرید یک ذره قادر خواهدبود که ایجاد سایه یا تاریکی کند و چون در منبع قرار دارید این سایه بسیار وسیع هست و حتی می تواند جلوی کل منبع نور را بگیرد اما اگر فاصله داشته باشید این سایه کمتر ایجاد تاریکی می کند هر قدر دور تر باشید این مانع قسمت کمتری ایجاد تاریکی می کند و حتی شاید در فاصله دورتر فقط باعث تاریکی برای خود جسم حائل شود حال اگر ما نزدیک به نور الهی باشیم باعث کدورت و تاریکی نه فقط برای خود بلکه برای دیگران نیز خواهیم شد هر مقدار به این منبع نزدیکتر باعث تاریکی و کدورت بیشتر خواهیم شد  و این دوستان به همین علت و به سبب همین کوتاهی کوچک باعث کدورت عمیق تر در خود شده بودند و در پی حل ان بر آمدند .

محمد عزیز و دیگر استادان عزیز دقت کنید:

در ابتدا به ساکن همه نور هستند (عالم ذر) این نور مطلق در رحم جای میگیرد در رحم تغذیه میشود حال این تغذیه از چه لقمه ای هست؟ بعد از تولد  وقتی کودک به دنیا می اید می گویند قبل از اینکه از اطاق عمل به اطاق نوزادان برود در گوش کودک اذان بگویید یا حداقل کودک را بگیرید و در گوشش اسم ائمه را ببرید یا فقط یک یا حسین بگویید چرا؟ چون همین اولین گفتار در گوش بچه باعث تشکیل ذهن او خواهد شد ذهن او از همین ابتدا دارد شکل میگیرد و گفتار و شنیدار نقش مهمی در ذهنیت دارد (کتاب انسان روح هست نه جسد) بعد از آن این کودک از سینه مادر تغذیه می کند پس باز تغذیه مادر می گویند به مادران بگویید هنگام شیر دادن حتما وضو داشته باشند رو به قبله بشینند و سوره های قرآن را زمزمه کنند این ها در وجود بچه تاثیر دارد دقت کن:

اگر از ابتدا اینگونه باشید یعنی همان نور الهی باقی می مانید بعضی از علما اینجا دچار سوئ تفاهم شدند (البته علمای اهل حق) می گویند اگر بچه در زمان تولد جوز(میوه ای شبیه ی گردو که در کردستان هست) شکن شود (بچه را میبرند نزد پیر و او با خواندن اشعاری شروع می کند بالای سر او این جوز را می شکند و روی سر او میریزد البته این جوز جوزی هست که از درختی نزدیک مقبره یکی از بزرگان اهل حق در صحنه  می کنند) و اینگونه بچه سر شکن یا جوز شکن میشود اگر این بچه گناهی نکند چون تمام نور هست و همیشه در حضور نماز ندارد چرا؟ چون مدام در نماز و ذکر است نفس کشیدن خوردن راه رفتن کار کردن خوابیدن تماما در حضور و در حال ذکر و نماز است اما این زمانی هست که نور باشی حالا کاری نداریم به اعتقادات آنها فقط میخواهم بگویم اینگونه یک نفر قدیس میشود یعنی اگر بچه خودت را اینگونه پرورش بدی یک قدیس خواهد بود .

از بحث دور نشویم پس در لوح محفوظ نوشته شده تماما نور  یعنی در لوح محفوظ تیرگی و تاریکی نیست .

حالا ما می آییم تاریکی را وارد بدن این کودک می کنید در حضور او بحث و فحاشی یک کلمه منفی در گوش او باعث ذهنیت خراب میشود چرا چون او همان نور مطلق هست و این حرف همان ذره غبار که در منبع ایجاد تیرگی و تاریکی می کند البته به مقدار غبار بعد غیر مستقیم به او لقمه حرام میدهیم پدر بنگاه دارد دلال هست یا بقال یا کارمند یا راننده تاکسی سوار  ماشینش میشوی یک مسیر ١٠٠ تومانی را میگوید ٢٠٠ تومان پول را میدهی ولی از ته دل رازی نیستی  هیچی نمیگی این حرام هست این در وجود این کودک ایجاد تاریکی می کند حالا شیطان کمک می کند این تاریکی را بیشتر می کند دقت کن من بعضی وقت ها این حرفا را می زنم همکاران دلخور میشوند ساعت ٨ باید بیایی ساعت ۴ بروی ساعت ۴ می شود داری روزنامه میخوند توی اینتر نت هست دارد با تلفن صحبت می کند می شود ۴ و ۵ دقیقه این ۵ دقیقه اضافه کار هست و حرام تو کار نداشتی ماندی کاری برای شرکت انجام ندادی حرام بردی به زن و بچه دادی .

این به اندازه ۵ دقیقه در کل حقوق و کل حقوق در خورد و خوراک همینطور در وجود آن کودک ایجاد تاریکی می کند .

کسانی که می خواهند سیر و سلوک را شروع کنند ابتدا از روزه گرفتن شروع می کنند چرا؟ چون ناپاکی را از خود از گوشت و پوست خود دور کنند ناپاکی که از این طرق وارد شده رفتند میهمانی غذا خوردند صاحب مجلس یک نزول خور یا یک نزول بگیر هست (الان که با این روش بانک ها وام ها و بهره ها همه نزول بگیرو نزول خور شدن) این در بدن آن کودک ایجاد کدورت می کند حالا شیطان سهم دارد پدر و مادر از کودک غافل این وظیفه و حق کودک به گردن پدر و مادر هست که از او مراقبت کنند حالا کوتاهی می کنند و شیطان بچه قبل از تکلیف را گول میزند بدون اجازه به وسایل دیگران دست میزند می گویند بچه هست نمی داتند فرق خوب و بد را تشخیص نمیدهد این وظیفه کیست به او یاد بدهد؟ خوب در مورد مسائل مذهبی و شرع هم وظیفه پدر و مادر هست همانگونه که در رابطه با ارتباط اجتماعی وظیفه انها هست خوب این تا قبل از بلوغ حالا اینجا این بچه دچار حادثه میشود یعنی همان قضا و قدر چه چیزی باعث به وجود امدن این حادثه شده؟ 

یک مقدار فکر کن کی؟ خودش؟ خدا؟ پدر؟مادر؟

بچه به دنیا می آید تالسمی دارد می گویند ناقل پدر بوده یا مادر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه به دنیا می اید هنگام زایمان لگن بچه در میرود یا پایش می شکند مقصر کیست؟

بچه به دنیا می ایید چشمانش ضعیف یا لوچ است  چرا؟

جواب همه را در پست بعد .....

ما را دعا کنید

یاعلی

 

 

/ 15 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام من فکر میکنم اتفاقات نا خوشایندی که رخ میدن.ناشی از جهل ما ادمهاست و با فهم و بینش و افزایش اگاهی و شعورمون میتونیم از انها جلوگیری کنیم قدرتی که خود خدا تو ما به ودیعه گذاشته و انقدر به ما توانایی داده که بتونیم با قدرت اراده و ایمانمون به انها برسیم نظر شما چیه؟

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. 1خرداد ماه جشن پرشین بلاگه. اگر دوست داشتید به این نشانی: http://jashn.persianblog.ir بروید و ثبت نام کنید و در این جشن شرکت کنید. اکنون من درگیر این جشن هستم و دارم یه ناممکن هایی را ممکن میکنم[نیشخند] این روزها خیلی خیلی کم به تارنگار همدلانم می روم. ولی مطمئن باش بعد از یک خرداد بازدید هایم را چه از تارنگار تو وچه از تارنگار دوستان خیلی بیشتر خواهم کرد. تا فردا یا پس فردا برای خواندن نونوشتارهایت خواهم آمد. شادوپیروزباشی. بدرود.

افشوالله

سلام رفیق تو هم به عجب مسائلی گیر میدی ذهن را به چالش میکشه ولی من خودم به عنوان یک نهیلیسم همه چیز را فانی و تحت اراده نیروی عظیم طبیعت میدونم وبلاگ طنز میرزا به روزه دوست داشتس قدمت روی چشم

م.عروج

سلام. ممنون از حضور سبزتون. مثل همیشه نظرات مفیدی بود برای من. راستی جواب هم دادم به بعضی از نظراتتون. [گل]

فاطمه

سلام ... مطالب شما واسه یه لحظه خوندن نیست ... بهم مهلت می دین باز بیام؟؟؟ [لبخند]

مهتاب

سلام : مطالب زیبایی بود و در عین حالی دردناک و همه درد نا اگاهیه و یا زدن به ناآگاهی ... و جالب تر اینه که زمان بروز مشکل میگیم مگه ما چکار کرده بودیم که مستحق این بلاها باشیم . یادمون میره که نتیجه ی اعمال خودمون رو می بینیم ممنون خیلی زحمت می کشید ... [لبخند]

م.عروج

سلام. ظاهرا برام کامنت گذاشتید اما هیچ نوشته ای نداره!!!! فکر کنم نوشته هاش از قلم افتاده!!!!!! [گل]

افشوالله

وبلاگ طنز میرزا افشین [شکست][تایید][شکست][تایید][شکست][تایید][شکست][تایید] [شکست][تایید][شکست][تایید][شکست][تایید][شکست][تایید] [شکست][تایید][شکست][تایید][شکست][تایید] [شکست][تایید][شکست][تایید] [شکست][تایید] [تایید]

افشوالله

پیشنهاد احمدی نژاد برای سال اصلاح الگوی مصرف : لازم نیست رای گیری كنیم ، همان برگه های دوره قبل را دوباره بشماریم

سارا

سلام دوست عزیز: من اپم...[لبخند]