هوالحق

باسلام

ايام سوگواری را تسليت عرض مينمائيم ما را نيز در دعا ها و مجالس انس خود ياد کنيد .

يک مطلب يکی از دوستان در مورد مطلب قبلی نوشته بودند (مدير محترم وبلاگ ياعلی گفتيم عشق آغازشد) حيفم آمد شما نخوانيد و نظر ندهيد .

ايشون يکی از همان افرادی هست که بارها گفتم باعث ميشوند که يک مقدار انسان اميد وار شود .مطلب را شما بخوانيد و عميق به کلمات ان فکر کنيد نه يک بار چند بار بخوانيد چون يک اقيانوس پشت اين کلمات هست :

خداوند بلند مرتبه می فرمایید در هر کاری که انجامش در دست من است"مردد نشدم مگر در مرگ بنده مومنم. من دیدار او را دوست دارم واومرگ را نمی خواهد"پس مرگ را از او می گردانم.مومن به درگاهم دعا میکند ومن در چیزی که خیر اوست ،اجابتش می کنم و اگر در دنیا هیچ کس نباشد جز یک بنده مومنم،از همه مخلوقاتم بی نیازی جویم واز ایمانش برای او همه چیز سازم تا به هیچ کس محتاج نباشد که از ترس به او پناه ببرد به نظر من: چون روح انسان از مکان با عظمتی منشاء گرفته دوست داره که هر چه زودتر به برزخ بر گرده ولی افسوس که ما نمیتونیم اینو درک کنیم.منظورم این نیست که بی خیال دنیا بشیم نه. برعکس باید به گو نه ای زیست کنیم که وقتی حجاب اعمالمون کنار رفت شر منده نباشیم.

البته بعد از اين هر کدام از دوستان مطلب زيبائی نوشته باشند و ما را به ادامه بحث کمک کند در صفحه اصلی مينويسيم تا شما نيز نظر بدين تا به اميد حق بتوانيم فيضی از شما ببريم

سال نو را پيشا پيش تبريک ميگوئيم

ياعلی

/ 6 نظر / 38 بازدید
نسيم

سلام. خوبين. منم واسه شما سال خوب و سرشار از موفقيت ارزو می کنم. اميدوارم که هميشه سبز باشيد و بمانيد. اگه عيد تبريک نگفتم واسه اين بوده که روز اربعين مگه واسه ما ها عيد . اما اين کلیپ و هديه می کنم به شما دوست خوبم. شاد و خرم باشيد. http://www.goftegubaostad.com/movie.htm

مهناز

سلام و ممنون از سر زدنتون ما منتظر نوشته های جديدتون هستيم.

saba

با سلام به تمام دوستان خوبم در هر کجای این کره ی خاکی که هستید، این عید باستانی ایرانی را به یکایک شما عزیزان و دوستان خوبم تبریک و شاد باش میگم . امیدوارم سالی پر از عشق، صفا، محبت و دوستی داشته باشید . اول از همه لطفا به فکر بزرگترها و مامان و بابا بزرگها مادر وپدر ها و خواهر برادرهاتون باشید . بهشون سر بزنید . اگه کدورتی و مشکلی . چیزی دارید .لطفا در سال جدید کنار بگذارید . بخندید . شاد باشید . و به کوچولوها عیدی بدهید . تا اونا هم خوشحال باشند . خوب سال خوبی رو براتون آرزو میکنم . امیدوارم نوروزتان همیشه پیروز و شما هم همیشه پابرجا باشید .زنده باد ایرانی عزیز.

حكيمه (مسافر غريبه)

سلام دوست عزيز. اين ايام شهادت رو تسليت ميگم و نو شدن طبيعت رو تبريک! اميدوارم سال پبش رو سالی پربار برای شما باشه. سوال شما که جای حرف نداره. يک سوال مهم و عميق ولی متاسفانه جوابش کمی دشوار و قابل بحثه! دوست عزيزتان مطلب جالبی در جواب نوشتند. اگر نظر شخصی رو بپرسید من هيچوقت از خدا عمر طولانی نخواستم ولی همين قدر عمری هم که کرده ام بنظرم به اندازه ی يک عمر طولانی گناه و پشيمانی درش هست در نتيجه درخواست هيچکدوم از موارد فوق آرامش رو به من برنمی گردونه!...موفق و پيروز باشيد.

aida

دوست خوب سال نو مبارک. موفق باشی و سالی سرشار از معنويت در پيش داشته باشی.

pariya

(هوالمحبوب) . سلام بهارتون مبارک . شاد و سربلند و همواره رهرو باشين يا علی . ( آپديت نمي کنيد؟ )