هوالحق

سلام

سالها می آيند و می روند اما اين خاطرهاست که می ماند چه بد چه خوب اما نميدونم چرا ؟زمانی مشخص ومکانی مشخص اگر خاطره بد وخوبی باشد خاطره خوب بهتر وبيشتر در ذهن می ماند چرا؟

 

ياعلی

 

 

/ 8 نظر / 46 بازدید
mosafer

ولی من در اين مورد مطمئن نيستم! شما مطمئنيد!؟مثل اينروزا که همه خاطرات جلوی چشمم رژه ميرن و من تفاوتی براشون قائل نميشم!!

یه رهگذر.....

سلام ... چشم . لينک خواهم داد . ولی امشب سرعت بسيا ر پايينه...... . زياد اميد بخش نيست . البته فردا هم سيزده نحس است ممکن است در منزل نباشيم . هرچند من گردش در وبلاگ ها را به باغ و بوستانها ترجیح میدهم . اما گاهی . ابزاری در دست خانم ها هستیم .... يه شوخی بود ....

ghased

سلام - ميدونی چيه ببخشيدا يک ذره به حرکت در بيا برو جستجو کن خودت کشف کن جواب اين سوال ها رو باشه ------------ قاصد عشق

sina

با سلام .متا سفانه احساس ميکنم مطالبی که مرقوم فرموديد دورست کپی نکرديد اشفتگی ها و جمع ضدين کاملا مشهود وخواننده را به ناکجااباد ميکشاند.شرمنده اگر زبانم رو تلخ يافتی.نگاه به گذشته نتنها مذموم نيست که امام عارفان امام علی به فرزندانش سفارش ميکند که گذشته چراغ راه اينده است.چنانچه سعادتی يار بود بيشتر در خدمت خواهم بود.يا علی مدد. (اين پيامی بود که برای دوستتون جنابه يه رهگذر فرستادم که متاسفانه تحمل شنيدن نداشت وخيلی سريع از رو صفحه پاکش کرد ) در دام ميا که مرغ اين دانه نهی** در شمع مياز چونکه پروانه نهی* ديوانه بواد هرانکه گردد بر ما** کم گرد به گرده ما که ديوانه نهی .

همه ما آدما یه نفر بیشتر نیستیم!(بردیا)

سلام.......نه خاطره خوب دلنشينه ونه خاطره بد دردآوره ٬بلکه اين در کنار هم قرار گرفتن خاطره خوب و بد هستش که لذت شاد شدن و لذت غمگين شدن رو به ماها می بخشه و ما باید از هر دوی اونا مثه یه چراغ و مشعل روشن برای پیمودن بقیه عمرمون ازشون استفاده بکنیم..........شاد باشي

یه رهگذر.....

سلام . خسته نباشيد . نويسنده ای بنام سينا در مورخه پنجشنبه ۱۳فروردين ساعت ۴۱/۱۰پيامی را برای وبلاگ بنده می گذارند و ساعت ۱۵ من که کاپيوتر را روشن کردم اين پيام را خواندم و به سايت ساير دوستان که يکی از آنان شما می باشيد رجوع کردم ديدم اين بنده خدا ساعت ۱۱/۱۱ دقيقه چنين پيامی را داده اند . که بنده پيام اورا دليت کرده ام در صورتی که ايشون شايد حوصله نداشته اند شايد برای دو مرتبه حداقل وبلاگ را باز کنند و سريعآ قضاوت نموده اند . حال آنکه هنوز پيام شن خوشبختانه در پيامهای وبلاگ موجود است . بنده اگر اين وبلاگ را برای انتقال تجربه های خودم انتخاب کرده ام فقط به اين دليل است که بتوانم عيب های خودم را بوسيله دوستان آگاه . «غير مغرضانه » يافته و نسبت به محو عيب خودم قدم بردارم . چون آدمی نمی تواند فاقد عیب باشد ......... اما متاسفانه قضاوت ها گاهی مغرضانه می شوند ...... موفق باشید .

یه رهگذر.....

اگر بعضی از کلمات بد تایپ شده اند عيبم را بپوشانيد