هوالحق

 

باسلام

 

در اين دنيا ماندن بهتر است يا رفتن؟

 

اين سوال برای خيلی از دوستان مطرح ميشود اما جواب آن چی

 هست آيا ميدانيم اگر ماندن تا چه زمانی  بايد ماند و رفتن  چه وقت

 بايد رفت؟ خوشحال ميشوم نظر شما را بدونم شما که عاشق يکی

 هستيد که متفاوت با عشقهای ديگران است شما که با عشق

زمينی شروع کرديد و حالا آسمانی شديد منتظرم( اين سوال برای

 دوست عزيزمان آقای مسلم گذری پيش آمده و من صلاح ديدم از

شما کمک بگيرم و شما جواب ايشان را بدهيد )

 

ياعلی

  

/ 6 نظر / 39 بازدید
نسيم

سلام. مرسی که سر زدين. نمی دانم چيه اما خيلی برام جالب بود که شما ذهنيات منو د رک کردين. من چند وقته دچار يه احساسات عجيبی هستم. نمی توانم توصيف کنم اما تا کنون به اين حد و اندازه سبک نبودم. اپ بعديم يه جريانی را می خوام براتون بگم که فکر می کنم جالب باشه. احتمالا دوشنبه اپ می کنم. اما عجيب تر اينکه شما دقيقا ذهنيات منو درک کردين!!!!!!!!!!

فقیرترین

تا گرفتارم به درد عشق وقت من خوش است/وقت آن کس خوش که بنیاد گرفتاری نهاد........... منتظرم بهم سر بزنید

dorna

سلام وابی که ميشه داد اينه : /يکی درد و يکی درمان پسندد/ يکی وصل و يکی هجران پسندد / من از درمان و درد و وصل و هجران / پسندم آنچه را جانان پسندد / ممنون از لطفتون

دختری از ....

سلام ... يه دوست از قديم جديدی ها : نمی دونم اگه عاشقيد فقط بايد تسليم دل معشوق باشيد ..هر وقت خودش خواست که به وصالش برسيد همون موقع هم اين وصال ميسر ميشه ..حالا بين خودمون باشه ..شما اين دوران انتظار رو با رضايت بگذرونيد بهتره يا اينکه با غرولند کردن ؟

نرگس

سلام اقای معصومی ... اول پوزشم رو بخاطر بدقولی و کوتاهیم ببخشید به وقتش توضیح میدم البته اگر سری به وبلاگم بزنید متوجه دلیل غیبتم میشید / در پاسخ این سوال از شعری که خودتون برام نوشته بودید استفاده می کنم// بی سبب دل را مرنجان از قضا نتوان گریخت / نوش جان باید نمود حق هر چه در پیمانه ریخت /// یاعلی

علی

سلام / اميدوارم حالتون خوب باشه . این سوال سوال درستی نیست . مگر ماندن و رفتن به اراده و تصمیم گیری و اختیار من و شما بوده و هست ؟ حتی اگر ظاهرا امکان رفتن به اختیار (همان خودکشی ) دست من و شما باشد خدا اجازه اینکار را نداده است . / هرچند ارتباط قضیه عشق را با این سوال نفهمیدم ...شکست در عشق ؟ ... بهرحال من پیشنهاد میکنم این سوال را بپرسید : بهر دلیل و با هر فلسفه که آمده ایم حالا که هستيم. بگوييد چگونه باشیم که از این بودن راضی باشیم و چگونه از اینجا میخواهیم برویم ؟ برای خداپرستان مهم است که غیر از خودشان ...خدا هم از آنها راضی باشد ... سوال اینست نه آن که شما نوشتی .