ادامه ارتباط با روح - ساده گفتن

ساده گفتن

ادامه ارتباط با روح

هوالحق

باسلام

ببخشید این پست دیر شد ولی می دانم شما استادان گرامی سروران عزیز بیش از این لطف دارید و مارا مدد می کنید .

دوستان گلایه می کنند که معصومی چرا ما حالمون خوش نمیشه دیگه اون حالات قبل را نداریم؟ بعضی از دوستان می گویند می خواهیم به خدا نزدیکتر بشیم نمیشود چرا؟ این خود قسمتی از سیر و سلوک و پیشرفت هست اینکه ما نباید مانند آتش کاغذ باشیم باید مانند آتش کنده دیر روشن می شود ولی دوام و پایداری آن بیشتر هست و شما نیز باید چنین حالی داشته باشید یک زمانی به شما طعمه شراب را می چشانندن مست می شوی و از خود بی خود ولی این پایدار نیست چرا؟ اون لطف و کرم خدا بوده و بدون هیچ زحمتی گرفتی حالا خودت باید به این طعم و مزه برسی یعنی اینکه اگر الان در حال سکون هستی چون حال تو از اول اینگونه بوده اون حال کاذب بوده ولی اگر مقداری همت بکنی دوباره اون حال را به دست میاری و دوباره همانگونه لطیف و صاف میشوی ولی اگر این بار بدست بیاری دیگر از تو جدا نمی شود و همیشه در این حال هستی .

فرمودند پیامبر همیشه در حال جذبه بودند و می فرمودند به زنان خود دف بزنید تا از آن حال بیرون بیایند و با خلق باشند زدن دف نه این است که انسان را از حالت روحانی بیرون کند بلکه وصل می کند شما با خواندن ذکر بصورت ریتمیک و تکان دادن خود  به حالی میرسید امتحان کنید یک ذکر مانند(( یا نور )) که روشن می کند تمام وجود شما را به صورت ریتمیک تکرار کنید و در این حالت بدن خود را مانند ننو تکان بدهید روح شما در جسم مانند ننو در تکان و حرکت هست و وقتی شما جسم را تکان می دهید با روح یکی می شوید و این می شود اولین نقطه مشترک یعنی هم جسم و هم روح با هم تکان می خورند و شما می تونید این را احساس کنید و حال خوشی به شما دست خواهد داد.

پس دو چیز گفتیم ابتدا خواندن ذکر نه زیاد بلند نه زیاد یواش بصورت زمزمه که خود بشنوید و دوم: تکان دادن جسم بصورت ننو وار  امتحان کنید نتیجه خوبی دارد در این حالت کسانی که تا به حال روح خود را لمس نکرده باشند می توانند با این کار روح خود را لمس کنند و این اولین ارتباط فیزیکی آنها خواهد بود  .

پ.ن:ذکر یا نور را با چشمانی نیمه باز بخوانید مجرب تر است.

پ.ن:ما می خواهیم از نماز خواندن ذکر گفتن دعا خواندن خود لذت ببریم و حضور حضرت دوست را احساس کنیم از این به بعد باید حضورش را همه جا احساس کنیم.

پ.ن:دوستانی که ایمیل زدند جواب ها را ارسال کردم.

پ.ن:جناب پارسا تلفن بزنید اگر شماره را ندارید یک ایمیل بفرستید تا برای شما ارسال کنم

ما را دعا کنید و نظر بدین ما محتاج نظرات و دیدگاه های شما عزیزان هستیم

یاعلی

+   معصومی ; ٩:٠٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/۱۱/۱۳
    پيام هاي ديگران ()  
 

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir