قبولی ثواب اشک - ساده گفتن

ساده گفتن

قبولی ثواب اشک

هوالحق

باسلام

و قبولی ثواب عزاداری شما هر کس که به هرنوعی در این مراسم ادای دین کرده کسی که متاثر شده کسی که اشک ریخته کسی که سینه و زنجیر زده کسانی که خونی کردن خود را کسانی که گل آلود کردن کسانی که غذائی پختن و کسانی که غذائی خوردن(که کار خیلی مهمی انجام دادن) امام حسین(ع) از همه آنها قبول کرده و ثواب آن را برای او نوشته باشند.

ولی من میدونم هیچ کدوم از شما ها برای ثواب نبوده و وظیفه خود میدانستید که برای خدا خدمتی کرده باشید و شما درک و معنی بنده گی برای خدا را کرده اید.

من برای بار چندمین بار  می نویسم دوستان پیام برای من بدون اسم نگزارید سیستم امنیتی سروری که من از آن استفاده میکنم  خیلی بالاست و هر کس پیام برای من میگذارد می تونم با یک سرچ بفهمم کدام یک از دوستان بوده من به پیام های بی ادبی پاسخ نمیدم حتی پاک نمیکنم ولی حرف های منطقی را قبول دارم و جواب میدم .

دوباره بحث خودمان را قبل از محرم از پی میگیریم یادتان هست پرسیدیم چه کسی اولین بار آتش را خاموش کرد؟ اکثر شما درست گفتید کسی که  برای اولین بار آتش گرفت! یعنی اینکه تا چیزی با شما برخورد نداشته باشد هیچ کاری با آن ندارید و این برخورد فیزیکی یا معنوی هست که باعث عکس العمل شما میشود یعنی اینکه اگر اتش کسی را نمیسوزاند یا باعث تخریب و ضرر به کسی نمیشد کسی آتش را خاموش نمیکرد.

حال یک سوال اینجا مطرح میشود آب برای خاموش کردن آتش بکار میرود یعنی جلوگیری از زیان اما همان آب نیز در جائی باعث زیان میشود چگونه می توان جلوی زیان اب و آتش را گرفت و از ان ها استفاده بهینه کرد؟

منتظر نظرات  شما هستم راهنمائی کنید .

یاعلی

+   معصومی ; ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/۱٠/٢۱
    پيام هاي ديگران ()  
 

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir