ساده گفتن

ساده گفتن

 

هوالحق

باسلام

ايام سوگواری را تسليت عرض مينمائيم ما را نيز در دعا ها و مجالس انس خود ياد کنيد .

يک مطلب يکی از دوستان در مورد مطلب قبلی نوشته بودند (مدير محترم وبلاگ ياعلی گفتيم عشق آغازشد) حيفم آمد شما نخوانيد و نظر ندهيد .

ايشون يکی از همان افرادی هست که بارها گفتم باعث ميشوند که يک مقدار انسان اميد وار شود .مطلب را شما بخوانيد و عميق به کلمات ان فکر کنيد نه يک بار چند بار بخوانيد چون يک اقيانوس پشت اين کلمات هست :

خداوند بلند مرتبه می فرمایید در هر کاری که انجامش در دست من است"مردد نشدم مگر در مرگ بنده مومنم. من دیدار او را دوست دارم واومرگ را نمی خواهد"پس مرگ را از او می گردانم.مومن به درگاهم دعا میکند ومن در چیزی که خیر اوست ،اجابتش می کنم و اگر در دنیا هیچ کس نباشد جز یک بنده مومنم،از همه مخلوقاتم بی نیازی جویم واز ایمانش برای او همه چیز سازم تا به هیچ کس محتاج نباشد که از ترس به او پناه ببرد به نظر من: چون روح انسان از مکان با عظمتی منشاء گرفته دوست داره که هر چه زودتر به برزخ بر گرده ولی افسوس که ما نمیتونیم اینو درک کنیم.منظورم این نیست که بی خیال دنیا بشیم نه. برعکس باید به گو نه ای زیست کنیم که وقتی حجاب اعمالمون کنار رفت شر منده نباشیم.

البته بعد از اين هر کدام از دوستان مطلب زيبائی نوشته باشند و ما را به ادامه بحث کمک کند در صفحه اصلی مينويسيم تا شما نيز نظر بدين تا به اميد حق بتوانيم فيضی از شما ببريم

سال نو را پيشا پيش تبريک ميگوئيم

ياعلی

+   معصومی ; ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/۱٢/٢٧
    پيام هاي ديگران ()  
 

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir